Wie is wie?

Directie

Algemeen directeur
Dhr. Johan Ackerman
johan.ackerman@sjc-gent.be


Pedagogisch directeur 1ste graad
Mevr. Sabine Joos
sabine.joos@sjc-gent.be


Pedagogisch directeur 2de & 3de graad
Mevr. Lieve Antheunis
lieve.antheunis@sjc-gent.be

 


Zorgcoördinatoren

1stejaars
Mevr. Griet Vandeveire
griet.vandeveire@sjc-gent.be

2dejaars
Mevr. Emilie Cloquet
emilie.cloquet@sjc-gent.be

3dejaars
Mevr. Silke Verlaet
silke.verlaet@sjc-gent.be

4dejaars
Mevr. Nadine Van Den Berghe
nadine.van.den.berghe@sjc-gent.be

5dejaars
Mevr. Sylvie Boonen
sylvie.boonen@sjc-gent.be

6dejaars
Mevr. Nadine Van Den Berghe
nadine.van.den.berghe@sjc-gent.be

CLB

Schoolarts
Dr. Frederike Carton
frederike.carton@vclbgent.be

Sociaal verpleegkundige
Mevr. Marleen D’Hont
marleen.dhont@vclbgent.be

Psychopedagogisch consulent
Mevr. Ine Hubrechtsen
ine.hubrechtsen@vclbgent.be
Tel.: 09 277 84 00

Schoolraad

Voorzitter
Dhr. Dieter Vercammen

Oudercomité

Voorzitter
Dhr. V.incent Allegaert
oudercomite@sjc-gent.be

Schoolbestuur

VZW SKOG

Scholengroep van het Katholiek Onderwijs in Gent
Tentoonstellingslaan 2
9000 Gent

Algemeen directeur
Dhr. Wouter Boute

Raad van Bestuur

Voorzitter
Dhr. Bruno Vanobbergen

Leden

  • Dhr. Jan Bosschem
  • Mevr. Nicole De Meulemeester
  • Dhr. Steve De Veirman
  • Dhr. Roland Ingels
  • Mevr. Sünbül Karakaya
  • Mevr. Marleen Lietaer
  • Dhr. Geert Schelstraete
  • Dhr. Bart Serras
  • Dhr. Uddin Imran
  • Dhr. Marc Vanbrabant
  • Dhr. Hugo Vangansbeke
  • Dhr. Jean-Pierre Vanhee
  • Mevr. Sofie Van Rumst
  • Mevr. Ann Vanwelden
  • Dhr. Jan Verbrugge

Campussen

De twee campussen van het Sint-Janscollege liggen op wandelafstand van elkaar, in het hart van Sint-Amandsberg.

Ligging & Bereikbaarheid Contacteer ons

Campus Heiveld

Heiveldstraat 117 9040 Sint-Amandsberg Tel: +32.(0)9 228 32 40 E-mail: heiveld@sjc-gent.be Wie contacteren? Campus Heiveld

Campus Visitatie

Visitatiestraat 5 9040 Sint-Amandsberg Tel: +32.(0)9 228 34 62 E-mail: visitatie@sjc-gent.be Wie contacteren? Campus Visitatie