Wie is wie?

Directie

Algemeen directeur
Dhr. Johan Ackerman
johan.ackerman@sjc-gent.be


Pedagogisch directeur 1ste graad
Mevr. Sabine Joos
sabine.joos@sjc-gent.be


Pedagogisch directeur 2de & 3de graad
Mevr. Lieve Antheunis
lieve.antheunis@sjc-gent.be

 


Zorgcoördinatoren

1stejaars
Mevr. Griet Vandeveire

2dejaars
Mevr. Celine De Smet

3dejaars
Mevr. Silke Verlaet

4dejaars
Mevr. Nadine Van Den Berghe

5dejaars
Mevr. Sylvie Boonen

6dejaars
Mevr. Nadine Van Den Berghe

CLB

Schoolarts
Dr. Katrien Demedts
k.demedts@vclbgent.be

Sociaal verpleegkundige
Mevr. Christl Mihl
c.mihl@vclbgent.be

Psychopedagogisch consulent
Mevr. Ine Hubrechtsen
i.hubrechtsen@vclbgent.be
Tel.: 09 277 84 00

Schoolraad

Voorzitter
Dhr. Dieter Vercammen

Oudercomité

Voorzitter
Dhr. V.incent Allegaert
oudercomite@sjc-gent.be

Schoolbestuur

VZW SKOG

Scholengroep van het Katholiek Onderwijs in Gent
Tentoonstellingslaan 2
9000 Gent

Algemeen directeur
Dhr. Kris Bauwens

Raad van Bestuur

Voorzitter
Dhr. Bruno Vanobbergen

Leden

  • Dhr. Jan Bosschem
  • Mevr. Nicole De Meulemeester
  • Dhr. Steve De Veirman
  • Dhr. Roland Ingels
  • Mevr. Sünbül Karakaya
  • Mevr. Marleen Lietaer
  • Dhr. Geert Schelstraete
  • Dhr. Bart Serras
  • Dhr. Marc Vanbrabant
  • Dhr. Hugo Vangansbeke
  • Dhr. Jean-Pierre Vanhee
  • Mevr. Sofie Van Rumst
  • Mevr. Ann Vanwelden
  • Dhr. Jan Verbrugge

Campussen

De twee campussen van het Sint-Janscollege liggen op wandelafstand van elkaar, in het hart van Sint-Amandsberg.

Ligging & Bereikbaarheid Contacteer ons

Campus Heiveld

Heiveldstraat 117 9040 Sint-Amandsberg Tel: +32.(0)9 228 32 40 E-mail: heiveld@sjc-gent.be Wie contacteren? Campus Heiveld

Campus Visitatie

Visitatiestraat 5 9040 Sint-Amandsberg Tel: +32.(0)9 228 34 62 E-mail: visitatie@sjc-gent.be Wie contacteren? Campus Visitatie